Aktualności

"Akcja zima"

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. w Małkini Górnej informuje, że posiada sprzęt i przeszkolonych pracowników w zakresie usuwanie śniegu z dróg, chodników i dachów budynków. Zapraszamy do współpracy. Informacje dostępne w siedzibie spółki lub pod nr tel. 29 644 86 62,  29 644 87 94.

 

AWARIA -Przerwa w dostawie wody

Informacja

 

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Małkini Górnej informuje, że w dniu 24.03.2021r.(środa) nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Kańkowo, Zachy Pawły , Orło, Niegowiec ,Daniłówka, Daniłowo , Błędnica z powodu  awarii wodociągowej. Usunięcie awarii potrwa do około 19:00

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

Możliwa przerwa w dostawie wody!!!

INFORMACJA

       Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. informuje o konieczności przeprowadzenia prac konserwacyjnych na sieci wodociągowej na ulicy Kolejowej. . Nastąpi przerwa w dostawach wody dnia 22.03.2023r. (środa) od godz. 08:00 do godz. 12:00 (godz. prognozowane) dla mieszkańców miejscowości Małkinia Górna ulica Kolejowa.

      Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Informacja

INFORMACJA
 
           Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Małkini Górnej w związku z występującą suszą i utrzymującymi się wysokimi temperaturami  zwraca się z uprzejmą prośbą o ograniczenie zużycia wody do celów technologicznych (podlewania ogrodów, mycia samochodów itp.).
Prosimy również o użytkowanie wody wyłącznie do celów spożywczych i sanitarno-higienicznych.
Wspólnie podjęte działania i racjonalne korzystanie z zasobów wody pozwoli nam zapewnić ciągłość dostawy w odpowiedniej ilości i pod odpowiednim ciśnieniem.
Dla mieszkańców miejscowości: Rostki Wielkie, Zawisty Nadbużne, Rostki Piotrowice, Podgórze Gazdy mogą nastąpić przerwy w dostawie wody w ciągu dnia z powodu zbyt dużego poboru.
           Za występujące niedogodności przepraszamy.
 

Kontakt:

ZGKiM sp. z o.o. Małkinia Górna

07-320 Małkinia Górna, ul. Nurska 144

tel. 29-644-86-62

telefon alarmowy: 660 404 873

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek - piątek:

7:00 - 15:00

sobota: nieczynne